Co znaczy to uczucie w przełyku?

Witam. Podczas lekcji jadłem kanapkę i popijałem ją wodą. W momencie, gdy pokarm wraz z wodą znajdował się w mojej buzi usłyszałem kawał. Zacząłem się śmiać, ale po chwili również dławić. Próbowałem złapać oddech,nie mogłem oddychać. Wstałem gwałtownie z krzesła i wyleciałem szybko z klasy próbując to zwrócić (cofnąć). Udało mi się to. Po chwili jednak pokarm bezmyślnie połknąłem. Odczuwam obecnie dziwne uczucie w przełyku coś jakby w nim stało, jakaś kulka. Moja ślina jest gęsta coś ja flegma.

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę dużo pić, jeśli uczucie nie zniknie sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam