Co znaczy to uwidocznione złamanie bez przemieszczenia?

Witam powie mi ktos co dalej z moja reka? Wynik po badaniu tomografi komputerowej Opis Uwidocznione zlamanie bez przemieszczenia kosci ludeczkowatej w obrebie tali szczeli a zlamania zatarta pogrubienie okostnej w obrebie zlamania najpewnien w orzebiegu tworzacego sie zrostu 2 zlamanie awulsyjne podstawy V kosci srodrecza z oderwaniem drobnego fragmeru kostnego dl 2mm 3 zlamanie kosci trojgraniastej w sasiedztwie grzbietowej krawedzi kosci trojgraniastej widoczne drobne odlamy kostne dl 3 i 4mm

Witam serdeczne,

Złamanie bez przemieszczenia to znaczy, że kość złamana nie uległa przemieszczeniu. Dodatkowo badanie pokazało już zrost czyli, że kość po złamaniu się zrasta.

Pozdrawiam.