Co znaczy to zniesienie lordozy szyjnej z kyfotyczną deformacją osi kręgosłupa?

Dzien Dobry zniesienie lordozy szyjnej z kyfotyczna deformacja osi kregosłupa . zmiany dehydratacjno-degeneracjne i obnizone wysokosci tarcz miedzy kregowych C5-C6I C6-C7.na poziomie C5-C6 widoczna tylna posrodkowa i rozlana podwiazładowa przepuklina jadra miażdzysztego tarczy miedzy kregowej ok3,6mm dokanołowo z modelowaniem worka oponowego i posrednio rdzenia kregowego ,obustronnym modelowaniem korzeni nerwow rdzeniowych na poziomie C6-C7 tylna wałowata posrodkowo-prawoboczna przepuklina jad

MRI do interpretacji klinicznej, do pełnej konsultacji!
Opisane w MRI zmiany zwyrodnieniowe i przepuklina dyskowa; opis jak wyżej
Do pełnej konsultacji; do omówienia najlepiej z Neurologiem/ Lekarzem leczącym!
Jakie wywiad , tryb życia i pracy, urazy ? Jaki stan Pacjenta ??
Pozdrawiam