Co znaczy trzon macicy w 19. dc?

witam, byłam dzis u ginekologa 19 dzien cyklu. cykl 25dniowy regularny.. miałam robine usg wynik: TRZON MACICY OK44MM, ENDOMETRIUM 2 FAZA GRUBOSC OK 14MM JAJNIKI OBUSTRONNIE PRAWIDLOWE NA LEWYM CIALKO ŻÓŁTE SREDNICY 21MM. CO TO OZNACZA?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że wszystko ok. a są starania o ciążę? dlaczego badanie w tym dniu? sądzę że konieczne powtórne badanie w fazie folikularnej.