Co znaczy umiarkowane zgrubienie błony śluzowej w obu zatokach szczękowych?

TK zatok Proszę o interpretację TK zatok Umiarkowane zgrubienie błony śluzowej w obu zatokach szczękowych, w lewej zatoce czołowej i komórkach sitowia po stronie lewej. Poza tym zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. Kompleksy ujściowo-przewodowe po obu stronach drożne. Skrzywienie przegrody nosa w lewo, niewielka ostroga kostna skierowana w prawo.

Opis TK jak wyżej
Do pełnej konsultacji neurologicznej z wynikami i badań laboratoryjnych!
Pewnie zmiany pozapalne...

Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, waga, inne schorzenia? ; Jaki nastrój, sen?
Jakie leczenie, do omówienia po zbadaniu Pacjenta .

Pozdrawiam i zapraszam