Co znaczy wątroba niepowiększona o jednorodnej echogeniczności, bez zmian ogniskowych?

Dzień dobry miałam badanie usg jamy brzusznej.Wątroba niepowiększona o jednorodnej echogeniczności,bez zmian ogniskowych,bez cech cholestazy.Pęcherzyk żółciowy obkurczony po posiłku.Zewnętrznowątrobowe drogi żołciowe nieposzerzone.Nerki-prawidłowe,kształtu i położenia.Podejrzenie obecności drobnych Złogów (piasku)w obu nerkach.W topografii jajnika prawego dwie okrągłe strefy płynowe średnicy 13 i 20mm co to oznacza?Czy to cos grożnego?Nie uwidoczniono wolnego płynu w jamie otrzewnej.Dziękuje

W wyniku USG jamy brzusznej można stwierdzić tylko podejrzenie występowania drobnych złogów (kamieni) w zakresie obu nerek oraz być może w zakresie prawego jajnika dwóch, drobnych torbieli (co musi być zweryfikowane przez ginekologa, ocenione w badaniu USG przezwaginalnym).