Co znaczy węzeł chłonny w usg ślinianek?

Witam prosze o porade i jakie badania powinnam wykonac by wiedziec co mi dolega bo niestety wiekszosc lekarzy bagatelizuje pacjentow zganiajac na nerwice zaburzenia lekowe itp it.od pol roku miewam sikny bol prawej strony gardla i klucie pod jezykiem iw trakcue przelykania powoduje to dodatkowo dlawienie sie gdy bol jest silny... Robilam usg slinianek i wyszlo ze mam jakis wezel chonny czy to mozliwe? nie mam suchosci w buzi.... Prosze mnie pokierowac jakie badania powinnam zrobic z gory dziekuje

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; ocena wszystkich objawów, wywiad chorobowy, rodzaj pracy, obciążenia chorobowe etc; Istotna ocena sprawności, siły i czucia w kończynach, nastroju, wyników badań.
pozdrawiam i zapraszam z wynikami..