Co znaczy widoczna zwiększona ilość płynu w stawie skokowym górnym?

Witam 3 miesiące temu skręciłam staw skokowy do tej pory nie ma poprawy, dzis dostałam wyniki rezonansu o treści "Widoczna zwiększona ilość płynu w stawie skokowym górnym oraz wzdłuż wiezozrostu stzrałkwo-piszczlowego. Cechy cześciowego uszkodzenia więzadła skokowostrzałkowego- tylnego- więzadło poigrubiałe, z rozlanym podwyższeniem sygnału . Zmiany obrzękowe w zakresie kostki bocznej w okolicy przyczepu więzadła skokowo-piszczelowego tylnego. Poza tym prawidłowy sygnał struktur kostnych."

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna konsultacja lekarza ortopedy i Ew kwalifikacja do leczenia zabiegowego