Co znaczy wyciek z błony śluzowej dwunastnicy o splaszczonych kosmkach?

Witam mam 45 lat co oznacza mój wynik histopatologiczny:Wyciek z błony śluzowej dwunastnicy o splaszczonych kosmkach bez widocznego wzrostu liczby limfocytów śródnabłonkowych. W blasze właściwej niezbyt obfite nacieki z komórek jednojądrowych z domieszką eozynofilów. Przewlekłe ( )aktywne (0/ )zapalenie błony śluzowej żołądka .

W błonie śluzowej żołądka stwierdzono tylko przewlekły stan zapalny o znikomym nasileniu.