Co znaczy wynik APTT i brak koagulacji?

witam mam APTT brak koagulacji sek 26,0 43,0 chce sie dowiedziec co to oznacza dziekuje i pozdrawiam

Nie rozumiem pytania . Proszę o bardziej precyzyjne zapytanie i przedstawienie pełnego wyniku badania. Dobrz byłoby podać cel dla ktorego badanie wykonano,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Brak koagulacji oznacza brak krzepnięcia krwi. Należy się skontaktować z lekarzem zlecającym badanie lub prowadzącym ponieważ mogą być różne przyczyny (przedawkowanie leków, heparyny, zaburzenia krzepnięcia krwi ale także błędy w pobraniu lub laboratoryjne). Wynik ten musi być oceniony w kontekście innych wyników i stanu pacjenta.