Co znaczy wynik badania nasienia mojego męża?

Witam, proszę o interpretację wyników nasienia mojego męża. Liczba dni od ostatniej ejakulacji 2. Upłynnienie (min)<60 Objętość(ml) 2,9 pH 8,1 Barwa prawidłowa Lepkość Zwiększona Aglutynacja Brak Koncentracja plemników(mln/ml) 5 Całkowita liczba plemników(mln/ejakulat) 14,50 Ruch postępowy % 4 mln/ejakulat 0,6 Ruch całkowity % 61 mln/ejakulat 8,8 Bark ruchu % 39 Plemniki o prawidłowej budowie % 1 mln/ejakulat 0,1 Koncentracja komórek okrągłych (mln/ml) <5 Koncentracja leukocytów peroksydazo-dodatnich <1

Niestety wyniki nie są prawidłowe. Wymagana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym państwa. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.