Co znaczy wynik badania okulistycznego?

Witam Moj 6-letni syn mial badanie wzroku juz kilkakrotnie i nosi okulary. Dzisiaj bylo badanie i Pani doktor byla zachwycona ze jest super ale nie umiem przeczytac tych wynikow.Poprzednie badanie bylo w grudniu zeszlego roku i tym razem widze wyzsze wartosci stad nie rozumiem zachwycenia a moze nie rozumiem wynikow? Badanie 07-12-2017 Prawe oko spher. 2,75 cyl. as Lewe oko spher.plan cyl. as 06-09-2018 Prawe oko spher. 3.25 cyl. as Lewe oko spher. 0,5 cyl.-0,5 as To wyniki badania robionego w Holandii stad moze inne oznaczenia. Dziekuje z gory za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza okulisty
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.