Co znaczy wyprostowana lordoza szyjna, oś tylna zachowana?

Witam, chciałabym się dowiedzieć co znaczy ten opis;Wyprostowana lordoza szyjna oś tylna zachowana zmiany osteofityczne tylno górnych krawędzi kręgów C3-C6.

Przeprost kręgosłpua szyjnego, czesto przy pochylaniu głowy! komputer, tel kom, sms-owanie...
Wskazana pełna konsultacja! ocena ogólnego stanu zdrowia, nastroju, trybu życia
z wynikami badań, do interpretacji klinicznej!
Pozdrawiam