Co znaczy wysypka na całym ciele w ciąży?

Od jakiegoś czasu mam wysypkę na praktycznie na całym ciele na wizycie u gin wspomniałam o tej dolegliwości kazał tylko przyjmować 3 razy dziennie wapno nic to nie daje i nie wiem co robić . Jestem w 14 tygodniu ciąży to moja pierwsza ciąża proszę o jakąś pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć