Co znaczy wysypka po zażyciu Pyralginy?

Witam, w sobote miałam gorączkę,wzięłam więc pyralginę bo to dał aptekarz i po zażyciu jednej tabletki juz po paru chwilach mialam wysypke na rekach,dodam ze jestem uczulona na antybiotyki a Pan mowil że nie ma tam nic z tych rzeczy. Teraz niestety mam cale rece i cialo w wysypce a a dlonie maja sucha skore ktora peka. Zamierzam udac sie z tym do lekarza ale pierw chcialam tutaj sie dowiedziec.

Lek. Michał Lenard

Prawdopodobnie jest Pani uczulona również na Pyralginę. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który potwierdzi, lub wykluczy rozpoznanie i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!