Co znaczy wysypka pod wpływem stresu i nerwów?

Witam Wczoraj miałam bardzo nerwowy dzień i dużo płakałam (mama w szpitalu itd) godzinę później wróciłam do domu zjadłam kolacje a gdy spojrzałam w lustro przerazilam się. Dostałam na twarzy wysypu drobnych krostek, podejrzewam że to była jakaś pokrzywka. Na lewym policzku aż do skroni,mniej na prawym, pod szczęka i za uszami. Od razu wypiłam wapno, wzięłam Hitaxe oraz posmarowalam krosty maścia Locoid. Dziś rano wszystko zniknęło.Co to mogło być i czym to mogło być spowodowane? Płaczem?

Jeśli ta wysypka Panią niepokoi warto udać się na konsultację do lekarza poz lub dermatologa, po konsultacji i badaniu lekarz może postawić diagnozę.