Co znaczy wzmożona wydzielina w 16. tc?

Dzień Dobry. Jestem w 16 tyg. Ciąży . 2 tyg. Temu byłam u mojego lekarza.miałam ogólne usg i manualne sprawdzanie szyjki. Wszytsko ok. Od wczoraj zauważyłam wzmożoną wodnista wydzielinę wystraszylam się. Zrobiłam testy ph oraz mam założona wkładkę sprawdzająca odplywanie wód. Jak narazie jest ok. Ph wyszło ok.4 . Dzwonilam do mojej ginekolog. Powiedziała mi ze jeśli testy wyjdą ok to zapewne wina luteiny która przyjmuje 2x1.Czy luteina może ulepszyć wynik ph? Czy mam się czym martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego ciąże