Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczy zaczerwienienie na wewnętrznej stronie lewej dłoni?

witam mam problem ze skórą a dokładnie: Tydzień temu pojawiło mi sie zaczerwienienie na wewnętrznej stronie lewej dłoni i w okolicach rany na wewnętrznej, po 2dniach zamieniło sie to w takie malutkie kropki na zewnętrznej i czerwone i szorstkie pogrubienie na wewnętrznej z niespodziewanymi atakami swędzenia (drapanie nawet do 20min w kąsku), zaczeło sie to również pojawiać na drugiej dłoni i stopach. DZisiaj czerwone wypukłe malutkie kropki (mniej: wypukłe czerwone plamy do 0,5cm) zachodzą powoli na całe ciało, a ręce na dłąniach jest to tak gęste że wygląda jak chrosta. Szukałem informacji w internecie ale nie umiem tego zidentyfikować; na lewej dłoni miałem mam małą ale głęboką rane, do okoła niej widziałem to najpierw a teraz obrzar wokół rany jest strasznie pomarszczony i sie łuszczy(na lewej dłoni ta dziwna choroba jest najbardziej intensywna, a następnie na prawej. Wewnętrzna strona dłoni ma twardą szorstką i czerwoną powieszchnie . Czy ta rana może mieć z tym coś wspólnego, goi sie mi już prawie miesiąc a czysciłem ją i dawałem świeze opatrunki co dziennie ale jest to na zgjęciu palca i ciągle sie to rozłaziło
MĘŻCZYZNA, 20 LAT około miesiąca temu

Łysienie plackowate

Łysienie plackowate objawia się występowaniem przejściowych lub trwałych ognisk łysienia skóry, która nie zostaje zapalnie zmieniona. Na temat pierwszych objawów łysienia plackowatego wypowiada się dr Tomasz Wasyłyszyn.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

aby móc się wypowiedzieć należy przeprowadzić badanie lekarskie. proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. lub wstępnie do lekarza rodzinnego.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety