Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczy zaczerwienienie na wewnętrznej stronie lewej dłoni?

witam mam problem ze skórą a dokładnie: Tydzień temu pojawiło mi sie zaczerwienienie na wewnętrznej stronie lewej dłoni i w okolicach rany na wewnętrznej, po 2dniach zamieniło sie to w takie malutkie kropki na zewnętrznej i czerwone i szorstkie pogrubienie na wewnętrznej z niespodziewanymi atakami swędzenia (drapanie nawet do 20min w kąsku), zaczeło sie to również pojawiać na drugiej dłoni i stopach. DZisiaj czerwone wypukłe malutkie kropki (mniej: wypukłe czerwone plamy do 0,5cm) zachodzą powoli na całe ciało, a ręce na dłąniach jest to tak gęste że wygląda jak chrosta. Szukałem informacji w internecie ale nie umiem tego zidentyfikować; na lewej dłoni miałem mam małą ale głęboką rane, do okoła niej widziałem to najpierw a teraz obrzar wokół rany jest strasznie pomarszczony i sie łuszczy(na lewej dłoni ta dziwna choroba jest najbardziej intensywna, a następnie na prawej. Wewnętrzna strona dłoni ma twardą szorstką i czerwoną powieszchnie . Czy ta rana może mieć z tym coś wspólnego, goi sie mi już prawie miesiąc a czysciłem ją i dawałem świeze opatrunki co dziennie ale jest to na zgjęciu palca i ciągle sie to rozłaziło
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 12 miesięcy temu

Znamiona barwnikowe

Większość z nas ma charakterystyczne znamiona barwnikowe na ciele - jedni kilka, inni kilkaset. Są one niegroźne, chociaż może się zdarzyć, że rozwinie się z nich nowotwór.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

aby móc się wypowiedzieć należy przeprowadzić badanie lekarskie. proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. lub wstępnie do lekarza rodzinnego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy