Co znaczy zaniżona samoocena, huśtawki nastrojów oraz brak radości?

Witam. Przez ostatni miesiąc nie wychodze nigdzie z domu. Zauwazylem ostatnio u siebie, ze mam częste huśtawki nastroju, zaniżona samoocenę, trudności z otwartością na ludzi oraz nie odczuwam żadnej radości, która kiedyś jakaś czynność dawała mi radość, rowniez nie odczuwam żadnego przywiązania dla bliskich mi osób. Próbuje zawsze odpowiedz sobie na to pytanie czym to jest spowodowane, a ja sam nie umiem odpowiedzieć na to. Odczuwam od dłuższego czasu pustke, kompletna nicość. Nie wiem rowniez gdzie i do kogo się udać.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zasygnalizowane przez Pana symptomy wskazują obniżony nastrój, co byłoby wskazaniem do osobistej konsultacji specjalistycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki
oraz leczenia psychoterapeutycznego.
Jeśli nie ma Pan ukończonego 18 r. ż. konsultacja u Psychologa szkolnego albo w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Z życzeniami dla Pana pomyślności oraz wspierających Ludzi wokół,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605