Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 1 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczy zaniżona samoocena, huśtawki nastrojów oraz brak radości?

Witam. Przez ostatni miesiąc nie wychodze nigdzie z domu. Zauwazylem ostatnio u siebie, ze mam częste huśtawki nastroju, zaniżona samoocenę, trudności z otwartością na ludzi oraz nie odczuwam żadnej radości, która kiedyś jakaś czynność dawała mi radość, rowniez nie odczuwam żadnego przywiązania dla bliskich mi osób. Próbuje zawsze odpowiedz sobie na to pytanie czym to jest spowodowane, a ja sam nie umiem odpowiedzieć na to. Odczuwam od dłuższego czasu pustke, kompletna nicość. Nie wiem rowniez gdzie i do kogo się udać.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 4 miesiące temu

Co wpływa na pewność siebie?

Każdy z nas chciałby być przebojowy i pewny siebie. jak do tego dojść? Warto wiedzieć przede wszystkim, co wpływa na naszą pewność siebie. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zasygnalizowane przez Pana symptomy wskazują obniżony nastrój, co byłoby wskazaniem do osobistej konsultacji specjalistycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki oraz leczenia psychoterapeutycznego. Jeśli nie ma Pan ukończonego 18 r. ż. konsultacja u Psychologa szkolnego albo w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Z życzeniami dla Pana pomyślności oraz wspierających Ludzi wokół,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy