Co znaczy, że dominują komórki nabłonka płaskiego?

Proszę o interpretację wyników (cytologia moczu): "W preparacie miliporowym osadu moczu dominują komórki nabłonka płaskiego. Pośród nich widoczne komórki nabłonka urotelialnego z cechami degeneracji, komórki odczynu zapalnego o charakterze przewlekłym, zaostrzonym oraz wyługowane erytrocyty. Komórek atypowych nie stwierdzono"

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dolegliwości ? Konieczna wizyta u lekarza urologa i dalsza diagnostyka