Co znaczy, że dziecko się napina w brzuchu?
Witam, Dziś byłam na ktg, w związku z tym, że malutka często się napinała. Dochodzilo do tego, że ciężko było mi oddychać. I trochę bolało. Pojawiły się lekkie skurcze. Leci nam 34tc. Średnio tętno było ok 145, ale były 4 podskoki ponad 170. Czy powinnam się martwić...?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Jeżeli byłoby coś niepokojącego to na pewno poinformowano by Panią . Co do napinania to sadze Że chodziło oto iż dziecko uciskali na macice