Co znaczy zgaga po Elicea?

Dzien dobry, biorę lek Elicea od 2 tyg. Na początku byłem trochę zamiulony ale teraz jest ok. Za to po tych 2 tyg pojawiła mi sie zgaga i jak mi sie nie odbije po jedzeniu to mam problem ze złapaniem oddechu. Miałem taki atak 2 dni temu. Czy to normalne? Biorę poki co 1/2 tabletki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć