Co znaczy zgrubienie w pachwinie udowej?

Witam, W sierpniu podczas badania usg okazało się,że mam powiększonego węzła pod pachą 19x13 mm oraz kilka innych mniejszych.Od lekarza pierwszego kontaktu dostałam skierowanie do poradni onkologicznej.Onkolog kazał przyjść za 2 miesiące i tak też zrobiłam.Na następnej wizycie onkolog stwierdził ,że trzeba zrobić biopsję grubo igłową tego węzła.Biopsja została zrobiona i z otrzymanych wyników lekarz stwierdził że "nic nie wyszło niepokojącego" i następna kontrola w maju.Mam takie pytanie od jakiegoś czasu pobolewa mnie pod tą pachą i na dodatek wyczułam zgrubienie w pachwinie udowej . Czy powinnam wcześniej udać się z tym do onkologa?

Lek. Tomasz Budlewski

sądze że tak a czy była morfologia? jakieś badania dodatkowe?