Co znaczy zmiana ogniskowa w prawej piersi na godz. 6 położona podotoczkowo?

Obserwowana od 4 lat zmiana ogniskowa w prawej piersi na godz. 6 położóna podotoczkowo, ma stabilną wielkość 6 x 4 mm i echostrukturę - dobrze ograniczona, owalna, położona wertykalnie. Obecnie może ona odpowiadać torbielce z gęstą zawartością. Zmiana znjaduje się w obrębie tkanki gruczołowo - włóknistej ( w miejscu odejścia więzadła Coopera), w większym stopniu niż poprzednio oddalonej od powierzchni skóry, poprzez wzrost szer. warstwy tłuszczowej. Birads 2. Nie uwidoczniono innyc zmian ogniskowych - torbielowatych ani litych. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis sugeruje zmianę łagodna , sadze ze nalezy być pod opieka onkologa i kierowac się jego zaleceniami