Co znaczy żółtawa wydzielina w 27. tygodniu ciąży?
Jestem w 27 tygodniu ciąży, od jakiegoś czasu z moich piersi wydobywa się przeźroczysta lub żółtawa wydzielina (wiem, że jest to normalne), jednak kilkukrotnie zdarzyło się, iż wyciek z jednej piersi był podbarwiony krwią. Badanie USG nie wykazało zmian w piersiach. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Czy powinnam wykonać jeszcze jakieś badanie? Bardzo stresuje się tą sytuacją.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Najprawdopodobniej przyczyną są zmiany w piersiach związane z rozwojem gruczołów mlekowych w ciąży.
Pozdrawiam