Co znaczy zwiększone gromadzenie radiafarmaceutyku?

ZROBIŁAM BADANIE SCYNTYGRAFIE UKŁADU KOSTNEGO OTO OPIS BADANIA W BADANIU UWIDOCZNIONO ZWIĘKSZONE GROMADZENIE RADIOFARMACEUTYKU W SKLEPIENIU CZASZKI, PRAWYM STAWIE BARKOWYM, KRĘGOSŁUPIE, STAWACH KRZYŻOWO-BIODROWYCH. WNIOSKI OBRAZ SCYNTYGRAFICZNY UKŁADU KOSTNEGO BEZ OGNISK AKTYWNEGO PROCESU ROZROSTOWEGO. UWIDOCZNIONE ZMIANY O CHARAKTERZE PRZECIĄŻENIOWYM -ZWYRODNIENIOWYM I METABOLICZNYM BARDZO PROSZĘ LEKARZA SPECJALISTĘ ONKOLOGA O INTERPRETACJE W/W BADANIA CO ONO OZNACZA I CO POWINNAM DALEJ ROBIĆ

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko jest określone w opisie badania brak cech procesu rozrostowej . Proszę zgłosić się do lekarza zlecającego powyzsze badanie