Co zrobić, aby 14-miesięczna córka potrafiła sama wstać?

Dzień dobry. Moja córka skończyła 14 miesięcy. Wogóle nie raczkowała i tuż przed roczkiem zaczęła sama chodzić. Teraz biega, chodzi po całym domu. jednak niepokoi mnie jedno...córka nie potrafi sama wstać! Jak się przewróci, to układa się na brzuchu i leży, macha nogami i nie umie wstać. To samo jest jak siedzi na podłoze i chce wstać, to przybiera pozycję do raczkowania i momentalnie kładzie się na brzuszku. Co zrobić, aby sama potrafiła wstać???

proszę zgłosić się do terapeuty w ośrodku rehabilitacyjnym dla dzieci . We Wrocławiu jest dobry Ośrodek Promyk Słońca . Wygląda na to że pani córka miała i ma problemy z napięciem mięśni. Raczkowanie jest bardzo ważnym okresem w rozwoju mózgu dziecka , trzeba robić wszysko żeby córka raczkowała , proszę jesj nie stawiać, niech raczkuje za wszelka cenę