Co zrobić, aby 5-miesięczna córka przesypiała noce?

Witam, postanowiłam przestać karmić piersia moja 5miesieczna córkę. Od dwóch tyg raz dziennie na noc lub około godz10-porannej drzemki, podaje jej Bebilon Ha 1, resztę karmien piersia. Karmie co 3godziny. Niestety budzi sie w nocy co 3-4h i domaga sie piersi. Co zrobic aby przesypiala noce? Dodam ze od dwóch dni rozszerzamy jej diete i ok.13dostaje marchewke. Zauważalnym sporo służy w licznym stolcu. Chciałabym w momencie kiedy skończy pokroju całkowicie przejść na mleko modyfikowane. DF

Witam. Dziecko powinno być karmione piersią co najmniej do ukończenia szóstego miesiąca życia. Nie zaleca się przechodzenia całkowicie na mleko modyfikowane wcześniej.