Co zrobić, aby było więcej pokarmu?

Wiatam, jestem matka 4misiecznej córeczki. Mam problem z laktacją,otóz od 2tyg.mam mało pokarmu.stosuje metode odciagania7/5/3 i nadal jest go mało. Córeczka w dzien je co 2 godziny, w nocy 1 raz, potem o 5rano. Pije herbatki wspom.laktacje, pije femaltiker. Po odciągnieciu pokarmu przez met.7/5/3 po godzinie jest mało mleka i córeczka nie najada się. Próbowałam dokarmiac ją butelką swoim odciągnietym mlekiem,ale nie che. Chetnie ssie smoczka. Prosze o pomoc co zrobic aby wiecej było pokarmu

Piotr Pilarski

Przez internet nie da się pomóc w tej kwestii. Sugeruję kontakt z pielęgniarką laktacyjną.

Pozdrawiam.