Co zrobić, aby mój 17-miesięczny syn nie budził się w nocy z płaczem?

Od urodzenia syna nie było spokojnej nocy, budził się bardzo często, dużo również w nocy pije. Od kilku dni budzi się z przeraźliwym płaczem, niekiedy krzykiem. Nie wiemy, co w takiej sytuacji robić. Kładziemy go spać ok.19 po kąpieli. Wypija mleko i zasypia bez problemu. Śpi pierwsze 2-3 godziny, a później zaczyna się. Bardzo proszę o radę, co robimy źle.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie;)

Zachęcam do spotkania z pediatrą i poproszenie o badania w kierunku diagnozy cukrzycy lub innych chorób, ponieważ stałe, obfite pragnienie nie jest pozytywnym objawem. Niepokój dziecka może mieć więc związek z chorobą albo być objawem zmiany rytmu snu, dlatego warto wykluczyć podłoże medyczne zachowania dziecka.

Pozdrawiam