Co zrobić aby moje uda schudły, brzuszek był bardziej płaski i aby stracić boczki?

Jestem "Kobietą" mam 14 lat. Ważę około 50 kg. Na około 160 cm. Jestem dość rozciągnięta, ale ćwiczę tylko dla siebie i dla przyjemności w domu. Nie uprawiam żadnych sportów. Wcześniej nie odchudzałam się ani nie stosowałam diet. W mojej rodzinie nie ma otyłości ani nadwagi z wyjątkiem mojego dziadka, który jest dość gruby i ma cukrzycę. Nie byłam u lekarza, ponieważ myślę, że nie mam otyłości. Jestem zdrowa i na nic nie choruję. Chcę jedynie mieć chudsze uda, płaski brzuszek oraz pozbyć się boczków. Bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję:) Ach, a jeśli chodzi o mój jadłospis to jadam normalnie jak każdy. W dni od poniedziałku do piątku nie jadam śniadania ale zabieram kanapki do szkoły,są to najczęściej kanapki z żółtym serem. Mój obiad składa się z dwóch dań:1 danie to zupa 2 danie najczęściej jest z zawartością mięsa, ziemniaków i surówki. Na kolacje kanapki lub płatki z mlekiem. Czekam na odpowiedź:)
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest odpowiednia i nie powinnaś się odchudzać. Jesteś w wieku aktywnego wzrostu i rozwoju, dlatego każda próba odchudzania może negatywnie wpłynąć na zdrowie Twojego organizmu i spowolnić przemianę materii.

Jeśli jesteś niezadowolona ze swojego brzucha i ud proponuję ćwiczenia, które znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl. Powinnaś być bardziej aktywna w szkole jaki i poza lekcjami w-fu.

Twoim błędem jest niejedzenie śniadania. To bardzo niekorzystne dla tempa przemiany materii oraz utrzymania koncentracji.

Powinnaś wiedzieć, że codziennie na naszym talerzu powinno znaleźć się:
5 porcji produktów zbożowych
4 porcje warzyw
3 porcje owoców
2 porcje produktów mlecznych (półtłustych)
2 porcje tłuszczów roślinnych (2 łyżki oliwy lub oleju roślinnego)
1 porcję mięsa (drób bez skóry, chude mięso), ryby lub ich zamienników (nasiona warzyw strączkowych)

Pozdrawiam.