Co zrobić, aby nie przytyć?

Witam W poniedziałek minie 2 tyg.odkad miałam zrobiony zabieg laparoskopii woreczka żółciowego. W zleceniach od lekarza otrzymała informacje że mogę po 2 tyg.wprowadzac normalne produkty ,ale stopniowo . Przed zabiegiem byłam bardzo aktywna ,teraz niestety ogranicza się to tylko do spacerów i sprzątania w domu . Co powinnam zrobić aby nie przytyć ?

Dzień dobry,

niestety podała pani zbyt mało informacji, aby móc udzielić konkretnej odpowiedzi.
Powinna się Pani skontaktować ze specjalistą - dietetykiem, który zapoznając się z Pani sytuacja doradzi odpowiedni sposób odżywiania się.