Co zrobić, aby powstrzymać krwotoki z nosa?

Co zrobić aby powstrzymać "krwotoki" z nosa? Od 2 lat prawie mojemu mężowi leje się krew z nosa, niby nie jest jej dużo bo zatrzymuje się na płatkach nosa wewnątrz jakby ale widać niewielkie ilości zastygniętej krwi. Niby był u lekarza, przepisał coś na odporność i ogólnie nic nie stwierdził bo ponoć akurat miał czysty nos. Relacje pomiędzy nami już dłuższy czas się psują bo po prostu odrzuca mnie od niego jak non stop widzę taki brudny nos, w dodatku mam wrażenie, że śmierdzi mu z nosa. Co robić?

To może być faktycznie problem zdrowotny i rodzinny. To trzeba dokładnie wyjaśnić. Przykry zapach z nosa to często choroba nowotworowa lub tkz ozena. Przyjedźcie może?