Co zrobić, aby pozbyć się tych problemów z nosem i bólu głowy?

Witam. Mój problem ciągnie się już siedem lat i nikt nie potrafi go rozwiązać . Mam strasznie sucho w nosie i gardle,ciągle żółte strupy i rany,ból u nasady nosa i głowy (przód i tył) . Wymaz z nosa -proteus mirrabilis -kilkadziesiat kolonii. Wymaz z ucha -enterobacter cloacae-bardzo liczne kolonie,proteus mirabilis-bardzo liczne kolonie,candida guilliermonidii -liczne kolonie. W cytologii nosa komórki nabłonka płaskiego 72%,migawkowe 26%,neutrofile 100%. Co mogę zrobić ,aby pozbyć się tej suchości i codziennego bólu nosa i głowy?

To musisz przyjechać do mnie po cztero tygodniowej przerwie w przyjmowaniu jakichkolwiek leków i antybiotyków doustnie i miejscowo abym mógł sam pobrać wymazy na posiew i antybiogram i wykonać to w profesjonalnym laboratorium. Twoje wymazy to istny ogród zoologiczny. To trzeba wyjaśnić w końcu.