Co zrobić, aby przekonać partnerkę do powrotu?

Dzień dobry . Nie dawno dziewczyna mnie zostawiła a powodem rozstania jest rzekoma utrata u niej uczuć wobec mnie , nie kocha mnie . Nie ukrywam że bardzo mi na niej zależy , bardzo bym chciał żebyśmy jeszcze raz ze sobą spróbowali ( oczywiście jeżeli ona się na to zgodzi) proszę o odpowiedź na dwa pytania :| 1) w jaki sposób mogę spowodować że ona jeszcze raz mnie pokocha ?? ( oczywiście jestem świadom że największą rolę odgrywa czas) 2)jaka wg Panią /Pana jest szansa że ona jednak poczuje brak mojej osoby , że zatęskni ( wiem że Pani/Pan może zasugerować że nie zna Pani/Pan mojej ex i że to zależy od jej osoby , lecz zależy mi na takiej ogólnej odpowiedzi na podstawie Pani/Pana doświadczenia zawodowego ) Proszę i zależy mi na jak najbardziej wyczerpującej odpowiedzi

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt i za zaufanie :)

Mam mało danych..., nie napisał Pan, jak długo był Pan w związku z Dziewczyną oraz jak się Wam układało z Pana perspektywy?
Byłaby potrzeba perspektywy Pana byłej Dziewczyny...

Zacznę od tego, że:
Proszę być wdzięcznym swojej byłej Dziewczynie,
że podzieliła się z Panem i powiedziała Panu szczerze o swoich uczuciach - dzięki takiej informacji może Pan dużo dla Siebie zdziałać - oczywiście in plus (na przyszłość).

I tak bardziej ogólnie:

Prawdopodobnie gdzieś po drodze, być może? do Waszego związku zawitała codzienność, rutyna, niedosyt zaciekawiania Partnerki/Partnera sobą?
Być może wkradła się monotonia?
Deficyt rozmowy o swoich potrzebach/pragnieniach, czy obawach?

Związek dwojga Partnerów jest takim metaforycznym, pięknym ale wymagającym kwiatem róży, o który trzeba codziennie dbać, doglądać, pielęgnować, troszczyć się...

Relacja partnerska jest najbardziej wymagającą relacją, której uczymy się przez całe życie :)
Wymaga nieustannej pracy, nad samym Sobą, nad relacją, w relacji i z relacją.

Podsumowując, inspirowałabym Pana bardziej na skupieniu się na Sobie, na doskonaleniu Siebie, poprzez naukę nowych umiejętności, być może pogłębianie swojego hobby, by sam Pan dla Siebie stał się interesującym..., a jako efekt uboczny tego zajmowania się Sobą, również dla byłej Dziewczyny?

Gdyby miał Pan życzenie zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605