Co zrobić, aby przywrócić stan skóry z przed stosowania Izoteku?

Witam. W maju 2013 roku zakończyłem kurację Izotekiem. Od tego czasu udało mi się wyleczyć trądzik, ale niestety objawy niepożądane do teraz występują. Są nimi między innymi suchość oczu, nosa, ust i włosów. Po umyciu i wysuszeniu, włosy się puszą, do tego każdy wychodzi w inną stronę, muszę je mocno nawilżać czymś tłustym żeby móc wyjść do ludzi... Co mogę zrobić, aby przywrócić stan przed braniem leku? Jakie preparaty (najlepiej doustne) powinienem zastosować żeby efekt był trwały?

Lek. Tomasz Budlewski

Udać się do lekarza dermatologa i kierować się jego zaleceniami

Konieczna jest wizyta u specjalisty, żeby zdiagnozować przyczynę nadmiernej suchości. Objawy te, występujące również przy kuracji Izotekiem ustępują po zakończeniu stosowania leku.