Co zrobić aby spełnić marzenia o dziecku?

Razem z mężem chcielibyśmy mieć drugie dziecko. Próbujemy już ponad rok, i nic. Miałam robione badanie na drożność jajowodów - lewy jajowód niedrożny. Miesiączkę mam nieregularną, co 28-35 dni. Brałam dopochwowo luteinę przez 2 miesiące. Przez ten czas miałam miesiączkę regularnie. Odstawiłam, znów pojawiły się wahania.
Mam 35 lat. Proszę podpowiedzieć co mam zrobić, aby spełnić marzenia.

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do ginekologa na badania hormonów- poziom TSH, FT3, FT4, prolaktyna, estrogen, progesteron.
Jeśli Luteina wyrównywała długość cyklu to najprawdopodobniej ma Pani niewydolność ciałka żółtego i przyjmowanie Luteiny było jak najbardziej uzasadnione.

Życzę powodzenia