Co zrobić, aby w końcu zostać mamą?

Dzień dobry Od 10 miesięcy staram się o dziecko. Mam wysoką prolaktynę. Po zażywaniu Castagnusa (90 dni), teraz Mastodynonu (1miesiąc) moje wyniki przedstawiają się następująco: PRL 25,5 ng/ml PRL po Metoclopramidum (60min.) 327,5ng/ml PRL (120min.) 245,3ng/ml Dodam, że występuje u mnie nietolerancja na Bromergon. Miesiączkuję regularnie. W ostatnim cyklu pęcherzyk urósł do 30mm, ale nie wiem czy pękł. Bardzo proszę o radę, co jeszcze mogę zrobić, aby w końcu zostać mamą. Dziękuję i pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Nie mam wszystkich informacji odnośnie Pani stanu zdrowia i wyników pozostałych badań hormonalnych dlatego nie mogę polecić konkretnej terapii farmakologicznej. Sugeruję dbać o zdrowie, stan odżywienia i suplementację kwasu foliowego i witaminy D. Wszystkie te kroki zwiększą szansę donoszenia zdrowego płodu i dziecka w przypadku zajścia w ciążę.