Co zrobić żeby włosy szybciej rosły?

Co zrobić by włosy szybciej rosły ?> Czy te szampony z pokrzywi i czarnej rzepy pomagają ? Jak używać oleju rycynowego do włosów oprócz maseczki ? Ile powinna pić pokrzywy 13 latka ?Dzień dobry, chciałabym zapytać co zrobić żeby włosy szybciej rosły ? Czy te szampony z pokrzywy i czarnej rzepy faktycznie pomagają ? Jak używać oleju rycynowego do włosów oprócz maseczki ? Ile powinna pić pokrzywy 13 latka ? Wiem, że to dużo pytań na raz, ale mam problem, ponieważ włosy rosną mi bardzo powoli, a chciałabym, żeby włosy rosły mi szybciej i nie wiem co mam zrobić. Co mogę zrobić żeby włosy szybciej rosły ? Może powinnam zacząć przyjmować jakieś leki na porost włosów i jeśli tak to jakie ? A może udać się do jakiegoś specjalisty ? I jeśli tak to również chciałabym dopytać do jakiego ? Kto mi pomoże z moim problemem ? Nie ukrywam jednak, że najbardziej chciałabym wspomóc porost włosów naturalnymi metodami stąd pomysł na szampon z pokrzywy i czarnej rzepy. Co zrobić żeby włosy szybciej rosły? Prosze o pomoc i odpowiedź.
ponad rok temu

Witam,
Niestety nie istnieją żadne cudowne sposoby na szybki porost wlosów. Szampony i odżywki zawierające wyciągi ziołowe z pewnością mogą pełnić funkcję wspomagającą. Warto również suplementować wyciągi ze skrzypu polnego i witaminę PP. Należy również zadbać o zdrową, bogatą w świeże warzywa i owoce dietę. Herbatę z pokrzywy należy pić 1-2 razy dziennie.