Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić, aby wyglądać adekwatnie do wagi?

Ważę 54-55 kg,mam wzrost 167cm i wyglądam grubiej niż wskazuje na to moja waga.Ćwiczę regularnie( ćw. fitness na rzeźbę 3x w tyg.+1-2x w tyg. ćw. areobowe, po1h).Mam budowę gruszki-nogi,pośladki i biodra wyglądają grubo,jest to głównie tkanka tłuszczowa i cellulit.Piję 1,5l wody,jem zdrowo(warzywa,owoce, chleb razowy,zupy,kurczak,ryby,nabiał,witaminany itp,jem 4x dziennie).Moja waga jest prawidłowa, jednak nie wiem co innego mogę zrobić by wyglądać adekwatnie do wagi.(trener i dietetyk odpadają)
ponad rok temu

Indeks glikemiczny

Osoby odchudzające się i cierpiące na cukrzycę powinny zwracać uwagę na indeks glikemiczny potraw. Co to jest? Jak to określić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o indeksie glikemicznym.

Roma Wojtewicz Dietetyk, Poznań
76 poziom zaufania

Witam Twój tryb życia jest prawidłowy, dlatego też z pewnością efekty będą widoczne, jednak dopiero za jakiś czas. Modelowanie sylwetki wymaga regularności i cierpliwości. Należy jednak uwzględnić również naturalną budowę ciała, na którą nie można wpłynąć ani ćwiczeniami ani dietą.

0

Witam serdecznie, widocznie taką ma Pani budowę - proszę się tym aż tak nie przejmować. Proszę zwrócić uwagę, że najważniejsze jest zdrowie, a nie to jak się wygląda. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy