Co zrobić, aby wyglądać adekwatnie do wagi?

Ważę 54-55 kg,mam wzrost 167cm i wyglądam grubiej niż wskazuje na to moja waga.Ćwiczę regularnie( ćw. fitness na rzeźbę 3x w tyg.+1-2x w tyg. ćw. areobowe, po1h).Mam budowę gruszki-nogi,pośladki i biodra wyglądają grubo,jest to głównie tkanka tłuszczowa i cellulit.Piję 1,5l wody,jem zdrowo(warzywa,owoce, chleb razowy,zupy,kurczak,ryby,nabiał,witaminany itp,jem 4x dziennie).Moja waga jest prawidłowa, jednak nie wiem co innego mogę zrobić by wyglądać adekwatnie do wagi.(trener i dietetyk odpadają)
ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Twój tryb życia jest prawidłowy, dlatego też z pewnością efekty będą widoczne, jednak dopiero za jakiś czas. Modelowanie sylwetki wymaga regularności i cierpliwości. Należy jednak uwzględnić również naturalną budowę ciała, na którą nie można wpłynąć ani ćwiczeniami ani dietą.

Witam serdecznie, widocznie taką ma Pani budowę - proszę się tym aż tak nie przejmować. Proszę zwrócić uwagę, że najważniejsze jest zdrowie, a nie to jak się wygląda.
Pozdrawiam