Co zrobić, aby zwiększyć swoją odporność?

Witam, chciałabym się dowiedzieć co zrobić aby zwiększyć swoją odporność. Ostatnimi czasy mam problemy ze zdrowiem jeśli można to tak nazwać częste bóle głowy, gorączka dość wysoka, wymioty, brak sił, ciągłe zmęczenie przy tym potrzeba ciągłego snu, wirusy typu opryszczka na pół twarzy, opryszczka w innych miejscach. Czy można było by prosić o radę z góry dziękuję.

Lek. Michał Lenard

Niestety, trudno jest udzielić Panu rzeczowej porady przez internet. Przy Pana objawach sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada, zleci badania dodatkowe i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!