Co zrobić, by partner wrócił do domu?

Co robić by zatęsknił,chciał wrócić do domu?Źle się zachowałam wobec niego,wyprowadził się bez mojej wiedzy.Krzyczałam na niego,że b.chrapie,byłam kąśliwa,powiedział że czuł się osaczony,zmęczony,dłużej tak nie mógł.Popsułam naszą relację,zajmowałam się ciągle sobą,swoim dzieckiem.Powiedział,że robi zabieg na chrapanie,po co mi to mówi?Skoro już nie sypiamy razem.Pomaga mi w remoncie,idziemy razem na sylwestra.Czy on może planuje powrót?nie oddał mi kluczy do m/garażu dał na opłaty na m na 01.14

Witaj,
odczytuję,że partner stara się sprostać Twoim oczekiwaniom,więc informuje Cię o tym i czeka na odpowiedż.Masz dobry pomysł z podjęciem wspólnej terapii,więc zaproponuj mu albo skorzystaj z podobnej pomocy sama i dowiedz się a następnie przepracuj przy pomocy terapeuty te obszary,które zniechęcały Cię do partnera.Jeżeli mieszkasz w pobliżu,zapraszam do Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii w Warszawie.

Witam, proszę porozmawiać o tym z partnerem. Jeżeli ma Pani wątpliwości co do zachowania, motywów postępowania, najlepiej na te pytania odpowie Pani były partner. Szczera rozmowa na pewno dużo wyjaśni, być może sprecyzują Państwo wzajemne oczekiwania. Wszystko wyraziła Pani w tym zapytaniu. Warto skorzystać z konsultacji z psychologiem, psychoterapii.Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy może skorzystać z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl