Co zrobić, by partnerka miała przyjemność z seksu?

Witam. Moja partnerka 19 l podczas stosunku przyjemność odczuwa tylko poprzez dorltykanie łechtaczki. Podczas próby penetracji nie odczuwa całkowicie nic przyjemnego poza samym faktem penetracji. Partnerka nie chce iść do seksuologa. Czy sytuację można jakoś rozwiązać aby partnerka miała przyjemność z seksu?

Dzień dobry!

Seksem są także różnorodne pieszczoty, podczas których Pana partnerka przeżywa orgazm. Pochwa jest znacząco mniej unerwiona niż łechtaczka, a w związku z tym znacznie mniej wrażliwa na dotyk i trudniejsze jest osiągnięcie orgazmu tą drogą. Samo w sobie w żaden sposób nie musi być to niepokojące. Orgazm jako zjawisko fizjologiczne jest tylko jeden, różne są jedynie drogi jego osiągania. Jeśli odnaleźli Państwo choćby jedną z tych dróg - to bardzo dobrze.

Pozdrawiam!