Co zrobić by skutecznie i szybko schudnąć?

Witam,  robimy z kolegami projekt do 3 klasy i chce się dowiedzieć co zrobić by schudnąć np: zimą mogę chodzić na basen, biegać, itp a co można robić latem chodzi o czynność i opisanie jej np: "... Idealne będzie wykupienie karnetów na siłownię i do klubu fitness. Tam pod opieką trenera bądź sami możemy idealnie zadbać o nasze rozmiary .."
ponad rok temu

Witam,

Latem możesz skorzystać z całego wachlarza aktywności, które przyczynią się do redukcji masy ciała/ułatwią "zachowanie jej na właściwym poziomie".
"Letnie sporty" przyczyniające się do spalania kcal, to:
windsurfing (doskonale modeluje dolne partie ciała, mięśnie ramion)
pływanie (angażowane są mięśnie praktycznie całego ciała)
bieganie po plaży (miałki piasek zmusza ciało do jeszcze większej pracy)
jazda na rowerze (doskonale dotlenia komórki, angażowane są mięśnie dolnych partii ciała)
jazda na rolkach (podobnie jak powyżej)
gry zespołowe (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, badminton)
jazda na desce (głównie pracują mięśnie dolnych partii ciała).

Pozdrawiam