Co zrobić, by w wieku 21 lat przytyć?

Witam Jestem mężczyzną,mam 20 lat i ważę niecałe 60 kg przy wzroście 175 cm,wiem,że jest to bardzo mało dlatego piszę do Państwa ,bo nie wiem już co robić żeby przytyć,myślałem nad kupnem odżywki na masę,ale czy to jest bezpieczne ? Pewnie podpowiecie mi Państwo spożywanie zdrowej diety itp itd,tylko,że raz,że nie ma mnie codziennie ponad 12 godzin w domu a dwa,że ciężko by mi było zmuscić się do jedzenia śniadań,gdyż rano nie odczuwam potrzeby zjedzenia,proszę o poradę co zrobić żeby przytyć

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
aby przytyć potrzebuje Pan dużej ilości kalorii - najlepiej aby obliczył dla Pana dietę dietetyk. Może Pan zastosować równiez zywnośc medyczną - Nutridrinki do kupienia w aptece, ilosć również powinien wyliczyć dietetyk w odniesieniu do ilości jedzenia jakie Pan obecnie spozywa.

Pozdrawiam