Co zrobić, by zajść w ciążę?

Witam,
mam taki problem, ogólnie kiedyś po tabletkach nie najlepiej się czułam i zrezygnowałam z nich. Potem wraz z partnerem doszliśmy do wniosku, że jak będzie dzidzia to ok. I tak od 2 lat nie używamy żadnych zabezpieczeń. Ale od jakiegoś czasu poważnie myślimy o dziecku i zastanawia mnie to, czy czasem coś jest nie tak, że już w ciągu tego czasu nic się nie zdarzyło.
Co powinniśmy zrobić, na czym się skupić?
Pozdrawiam

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zalecam Państwu możliwie jak najszybszy kontakt ze specjalistą ginekologiem i przeprowadzenie pełnego panelu badań. Po roku bezskutecznych starań o zajście w ciążę konieczne jest wszczęcie diagnostyki w celu eliminacji niepłodności.
Pozdrawiam