Co zrobić dalej z życiem jeśli nie mam celu i nie potrafię żyć?

Co zrobić dalej z życiem jeśli nie mam celu i nie potrafię żyć z żadną kobieta a jeśli już z kimś żyje w bliskich relacjach to za chwilę i tak zdradzę tą osobę z inną i nie czuje wyrzutów sumienia... Najgorze jest to że robię to już czwarty rok z rzędu po rozstaniu z pewną kobieta, nie jestem w stanie się pozbierać..

Dzień Dobry Panu,

Napisał Pan, że nie wie co robić dalej ze swoim życiem i nie potrafi
żyć z żadną Kobietą, po rozstaniu z pewną Kobietą.
Czasami potrzebny jest chaos, by zrodziła się transparentna myśl, a za tą myślą cel, a za tym celem działanie...
Myślę, że znalazł się w takim etapie swojego życia, że funkcjonował Pan na tzw. autopilocie, nie włączając uczuć, co przestało Panu służyć?

Zaczął Pan poszukiwać odpowiedzi, na pytanie Co dalej?
I słusznie!
Bo to poszukiwanie odpowiedzi stało się dla Pana ważne, co zrobić i czego tak naprawdę Pan dla siebie oczekuje/pragnie?

Czasami, żeby dotrzeć do odpowiedzi, potrzebne jest zatrzymanie się (tak, jak Pan się zatrzymał) wzięcie przysłowiowy oddech oraz pozwolenie sobie na przypływ myśli, najlepiej w ciszy, bo..., im bardziej będzie się Pan "nakręcał" to tym trudniej do siebie dotrzeć.

Domniemam, że tak naprawdę nie rozstał się Pan z Kobietą, o której Pan nadmienił...

Podsumowując, myślę, że pomocne byłoby dla Pana wsparcie specjalistyczne psychologiczne/psychoterapeutyczne, co pozwoliłoby Panu "się pozbierać" przepracowując to, co dla Pana trudne.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Serdeczności i tylko pomyślności Panu życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605