Co zrobić, gdy grupka chłopaków mnie przezywa?

Grupka chłopaków w szkole wyzywa mnie od pedałów? Co zrobić? Jak reagować?

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

Ignorować, to tylko głupie zaczepki, proszę nie pokazywać że to Pana boli, to pewnie im się znudzi. Może też Pan zapisać się na siłownię i zbudować sobie wyraźne mięśnie, albo zacząć trenować karate, wtedy pewnie będą mniej skłonni do zaczepek :-) Można spróbować zakolegować się z kimś z tej grupy, to też powinno pomóc. Pozdrawiam i życzę powodzenia!