Co zrobić, gdy kończą mi się leki?

Witam. Od Pol roku biorę doraźnie Alpragen. Podczas ostatniej wizyty u Psychiatry Pani doktor przepisała mi 2 opakowania po czym poinformowała ze bedzie dopiero W połowie lutego 2018, leki miałam od grudnia i została mi tylko jedna dawka na dziś rano i wieczór. Zaczęłam panować gdyż miałam już atak padaczki gdy nie wzięłam leki. Co robić iść na pogotowie. Mam zaświadczenie od lekarza psychiatry? Mam 2 miesięczne dziecko, partner wraca wieczorami boję się że dostanę ataku :(

Witam!
Alpragen, czyli Alprazolam jest benzodiazepiną dość silnie uzależniającą i na pewno nie powinien być stosowany do przewlekłego leczenia zaburzeń lękowych w monoterapii! Jeżeli rozpoznano u Pani padaczkę to potrzebne są raczej leki p/drgawkowe. Sprawa diagnozy i leczenia w Pani przypadku wygląda dość dziwnie - proponuję kontakt z innym lekarzem!
Powodzenia
W. Łuczkowski.