Co zrobić, gdy partner wyrywa mi włosy przez sen?

Mój partner podczas snu kręci, owija sobie moje włosy wokół palców co skutkuje wyrywaniem ich. Nie jednokrotnie budzi się z kepka moich włosów. Jest to bardzo uciążliwe szczególnie dla mnie, gdyż budzę się z bólem kilkakrotnie podczas nocy. Jak temu zaradzić?

Dzień Dobry pani,

Dziękuję Pani za pytanie :)

Wskazana byłaby dla Pani Partnera, osobista konsultacja diagnostyczna, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem dotarcia do przyczyny symptomatycznej.

Serdeczności i radości Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605